Caribbean

Jeśli szukasz więcej informacji na temat Caribbean, skontaktuj sie z nami

Rijk Zwaan Polska
Kontakt

Melon Kantalupa dostępny przez cały rok, cechujący się niezmiennie wysoką jakością, to marzenie zarówno przedstawicieli branży gastronomicznej jak i sektora detalicznego. Firma Rijk Zwaan spełniła te oczekiwania tworząc gamę odmian o nazwie Caribbean i oznaczając ją specjalną naklejką z charakterystycznym logo.


Wyrównana jakość przez cały rok

Wszystkie odmiany z asortymentu Caribbean posiadają:

  • intensywnie pomarańczowy miąższ
  • wysoką zawartość cukru (Brix)
  • długą trwałość pozbiorczą
  • cienką skórkę
  • niewielką komorę nasienną
  • gładką i równomierną powłokę
Owoce o jednolicie wysokiej jakości są dostępny przez cały rok, albowiem firma Rijk Zwaan posiada w swoim asortymencie wyśmienite odmiany zarówno do produkcji letniej jak i zimowej.


Doskonały smak i wygląd, efektywne przetwarzanie

Znakomite odmiany z gamy Caribbean są osiągalne przez cały rok. Oznacza to, że sprzedawcy detaliczni w sposób niezawodny i ciągły spełniają oczekiwania swoich klientów. Także firmy z branży gastronomicznej dzięki melonom Kantalupa z linii produktów Caribbean mają stały dostęp do składników, które wykorzystują np. w sałatkach owocowych. Jaskrawo pomarańczowy miąższ i gładka skórka nadają odmianą Carribean atrakcyjny wygląd, zaś smak jest znacznie słodszy niż w przypadku standardowych melonów. Dzięki cienkiej i delikatnej skórce oraz niewielkiej komorze nasiennej melony Carribean są łatwe do przetworzenia, zaś ich miąższu jest w 5-10% więcej niż u innych odmian.


Wyśmienite melony, nawet zimą

Rob van de Weele jest kierownikiem działu świeżych warzyw i owoców w sieci Detail Result. Odpowiada za zarządzanie działem oraz za zamówienia dla sieci supermarketów Dirk i Dekamarkt. Jego zadaniem jest dostarczanie konsumentom szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, na których mogą polegać.


Czytaj więcej