Sensational traditions

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Sensational Traditions, prosimy o kontakt.

Rijk Zwaan Polska
Kontakt

Warzywa, które są odzwierciedleniem ducha tradycji oraz autentyczności firmy Rijk Zwaan zasługują na szczególne miejsce w asortymencie naszej firmy. Zebraliśmy je wszystkie i stworzyliśmy linię produktów o nazwie Sensational Traditions. Każdy produkt z tej gamy łączy w sobie lokalne dziedzictwo oraz współcześnie poszukiwane cechy.


Autentyczne i wyjątkowe

W dzisiejszym ustandaryzowanym świecie, coraz bardziej pożądane są lokalne produkty pozyskiwane w tradycyjny sposób. Warzywa z niepowtarzalną historią i wyjątkowymi metodami produkcji stwarzają możliwości lokalnej segmentacji. Jasne wskazanie kraju pochodzenia na opakowaniu oraz umieszczenie na nim tradycyjnych przepisów wpisują się w trend opowiadania historii stojącej za produktem oraz mody na lokalne wyroby.


Współczesne standardy

Sposób przygotowania oraz wykorzystanie tradycyjnych warzyw powinno wkomponować się w styl życia współczesnych konsumentów. Rzecz jasna, poziomy odporności, wydajność odmiany i jej trwałość pozbiorcza muszą także spełniać oczekiwania producentów warzyw. Prace i badania hodowlane firmy Rijk Zwaan podniosły w znaczny sposób jakość tradycyjnych odmian w wielu krajach, by tym sposobem móc spełniać współczesne standardy produkcji, dystrybucji i samej konsumpcji. Dzięki nam odmiany tradycyjnych warzyw stały się bardziej odpowiednie do uprawy na większych obszarach przez co zwiększył się znacznie ich potencjał sprzedażowy. Ten wyselekcjonowany asortyment nazwaliśmy Sensational Traditions.


Dowiedz się więcej

Które tradycyjne odmiany warzyw są odpowiednie na Państwa rynek? Zachęcamy do podzielenia się swoją historią i tym samym wzbogacania asortymentu.