Silky Pink

Silky Pink

Dywersyfikacja stwarza nowe możliwości rozwoju rynku. Dlatego w Rijk Zwaan nieustannie poszukujemy nowych cech, które w połączeniu z istniejącymi już odmianami naszej firmy stworzą nową jakość. Tym sposobem powstał nowy rodzaj pomidora w typie azjatyckim, o malinowej barwie skórki i delikatnym smaku. Ten zupełnie wyjątkowy produkt otrzymał adekwatną (biorąc pod uwagę jego zalety) nazwę Silky Pink©.

Delikatna skórka, soczysty miąższ

Odmiany Silky Pink łączą dwa światy, wykorzystując jednocześnie z obydwu to co najlepsze: wyjątkowy wygląd i aromatyczny smak pomidora malinowego, pochodzącego z Japonii oraz siłę, wigor i wysoki plon charakteryzujący odmiany Rijk Zwaan.

Wszystkie pomidory Silky Pink cechuje:  

  • malinowy miąższ widoczny spod półprzezroczystej, lśniącej skórki
  • naturalnie słodki smak z delikatnie wyczuwalną kwaskową nutą
  • soczysty i jędrny miąższ
  • silne i zdrowe rośliny

Nowy segment

Silky Pink jest dostępny w dwóch wariantach: pomidorów koktajlowych oraz gronowych. Te pierwsze dają wczesny i wysoki plon, te drugie, natomiast, charakteryzuje dobre zawiązywanie owoców. Obydwa typy odznacza wysoki potencjał plonowania. Pomidory malinowe tworzą nową jakość, którą od klasycznych pomidorów odróżnia zarówno barwa jak i aromatyczny smak. Firmy z sektora gastronomicznej sięgają po Silky Pink by oferować swoim klientom jakość premium i wyróżnić się na tle innych firm z branży.

Dowiedz się więcej o pomidorach Silky Pink