Warzywna przekąska

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Sensational snacks, prosimy o kontakt.

Rijk Zwaan Polska
Kontakt

Coraz większa ilość konsumentów w sposób świadomy rezygnuje z klasycznych, niezdrowych przekąsek, sięgając po ich warzywne odpowiedniki. Skutkiem czego, zwiększa się spożycie warzyw na całym świecie. W odpowiedzi na tę tendencję Rijk Zwaan oferuje nieustannie powiększający się wybór wyjątkowych odmian, które idealnie wpisują się w potrzeby współczesnych klientów: smak, wygodę oraz zdrowie. Wybór tych wyśmienitych warzyw nazwaliśmy Sensational Snacks.

Smaczne, zdrowe i wygodne

Przekąski warzywne Rijk Zwaan to połączenie wybornego smaku i wyjątkowo atrakcyjnego wyglądu. Te poręczne warzywa wielkości jednego kęsa to znakomite rozwiązanie na szybki i zdrowy lunch lub małe co nieco w ciągu dnia.

Zdrowy wybór

Mini pomidory śliwkowe dla segment premium? Wysoce produktywne pomidory cherry dla segmentu podstawowego? A może zaskakujące połączenie obydwu tych rodzajów? Rijk Zwaan oferuje różnicowany i zdrowy pakiet produktów uprawianych i dostępnych przez cały rok, z przeznaczeniem na rynek świeżych i wartościowych przekąsek.

Partnerstwo

Nasi hodowcy doskonale rozumieją nieustanne zapotrzebowanie rynku na nowe odmiany i pracując nad ich tworzeniem biorą pod uwagę szereg istotnych cech: wyborny smak niezależnie od pory roku, dobra trwałość pozbiorcza oraz oczywiście atrakcyjny wygląd. Nie ustają także w oferowaniu ciekawych innowacji, choć, co oczywiste, podstawą udanej uprawy jest przede wszystkim wydajny i pewny plon.

Zobaczyć i spróbować

Niezawodność oraz produkcja są niezmiennie istotnymi czynnikami w naszej pracy, albowiem uzyskanie właściwego produktu nie jest możliwe bez odpowiedniej uprawy. Ponieważ doskonale rozumiemy, iż każdy region uprawowy wymaga indywidualnego podejścia i szczególnej uwagi, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, by wspierać wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych pól demonstracyjnych aby osobiście przekonać się o jakości odmian Rijk Zwaan. Jako że wyznajemy zasadę ‘posmakować znaczy uwierzyć’, zachęcamy również do spróbowania naszych warzyw. Dopiero smak umożliwia dokonanie pełnej i właściwej oceny produktu.

Nowe przekąski skłonią konsumentów do częstszego sięgania po warzywa

Lettuce© to sałata, której oddzielone listki idealnie sprawdzają się w roli jadalnych łyżeczek odpowiednich do przystawek serwowanych zarówno na ciepło jak i na zimno. Dzięki naszej gamie warzyw przekąskowych, zachęcamy konsumentów do częstszego sięgania po zdrowe i pyszne jarzyny.

Czytaj więcej