Sensational Ingredients

Warzywa o dużej koncentracji naturalnych składników

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Sensational Ingredients, prosimy o kontakt.

Rijk Zwaan Polska
Kontakt

Poprzez gamę produktów Rijk Zwaan Sensational Ingredients, oferujemy naszym klientom wybór odmian, które charakteryzuje, m.in. duża zawartość witamin, naturalnych barwników oraz suchej masy. Te właściwości predysponują je w szczególny sposób do wykorzystania w branży przetwórczej lub jako składnik zdrowej diety każdego konsumenta.


Wyjątkowe cechy

Właściwości odmian z gamy produktów Sensational Ingredients są zgodne z wymogami branży przetwórczej. Zawierają wysoki poziom suchej masy (dotyczy to głównie marchwi i kapusty) lub barwnika takiego jak betanina czy też karotenoidy (burak czerwony i marchew). Ponieważ Sensational Ingredients to odmiany udoskonalone względem standardowych, oferują wartość dodaną w postaci wysokiej zawartości substancji odżywczych, np. sałata bogata w foliany lub pomidory o dużej koncentracji likopenu.


Analiza biochemiczna

W firmie Rijk Zwaan przeprowadzamy zakrojone na szeroką skalę analizy biochemiczne na zróżnicowanym materiale siewnym w nowoczesnych laboratoriach, dzięki czemu możemy starannie określić które odmiany osiągają najwyższe wskaźniki zawartości poszczególnych składników naturalnych. Na podstawie wyników analiz biochemicznych, decydujemy czy dana odmiana wejdzie w skład Sensational Ingredients czy też nie. Dlatego zarówno nasi klienci detaliczni jak i ci z branży przetwórczej mogą mieć pewność, iż każda odmiana osiada wiele dowiedzionych naukowo zalet.


Dzielenie się wiedzą

Z przyjemnością omówimy z naszymi klientami sposoby efektywnego wykorzystania zgromadzonej przez nas wiedzy. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia centrum eksperckiego firmy Rijk Zwaan, gdzie udzielamy wsparcia w zakresie indywidualnego podejścia do zagadnień rynkowych.