Internal Red

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat InternalRed, prosimy o kontakt.

Krzysztof Banaszak
Doradca handlowy

Kolor pomidora ma bezośredni wpływ na to w jaki sposób postrzegamy również jego smak i jakość. Konsumenci kojarzą intensywną, czerwoną barwę miąższu ze zdrowym owocem o wysokiej jakości oraz bogatym smaku.

Rijk Zwaan oferuje odmiany pomidora, które, na tle innych odmian, wyróżnia atrakcyjny, ciemnoczerwony kolor wnętrza. Tę linię produktów nazwaliśmy Internal Red. Ich barwa jest bardziej nasycona niż w przypadku odmian standardowych, co wykazały badania konsumenckie, podczas których respondenci dostrzegali zdecydowaną różnicę na korzyść Internal Red.


Cechy charakterystyczne

Internal Red wyróżniają następujące właściwości:

  • ciemnoczerwona barwa miąższu i rdzenia
  • wyśmienity smak
  • wysoki plon, odporność, niezawodność oraz inne cechy spełniające standardowe kryteria odmian pomidorów Rijk Zwaan


Kolor i smak

Wszechstronność swojego zastosowania odmiany Internal Red zawdzięczają niepowtarzalnej barwie, która charakteryzuje zarówno skórkę jak i wnętrze owoców. Sprawdzają się one doskonale jako, na przykład, dodatek do sałatek i kanapek, wzbogacając je kolorystycznie w wyjątkowy sposób.

Intensywny czerwony kolor wzmacnia postrzeganie przez klientów odmian Internal Red jako szczególnie smacznych. Barwa wyróżniająca tę linię produktów sprawia, iż wszyscy partnerzy z łańcucha dostaw mogą plasować się ze swoim produktem lub usługą w segmencie premium.

Firma Rijk Zwaan wspiera producentów pomidora oraz ich klientów m.in. zapewniając zalecenia uprawowe, materiały informacyjne i reklamowe oraz rozwiązania dotyczące pakowania i ekspozycji produktu..


Zwiększanie asortymentu

Właściwość w postaci intensywnej, czerwonej barwy będzie włączana do nowych odmian pomidorów Rijk Zwaan. Co więcej, linia Internal Red będzie w nadchodzących latach pojawiała się w coraz większej ilości regionów uprawowych świata.

Więcej informacji na temat pomidorów Internal Red


Internal Red folder