Rijk Zwaan prezentuje swoje innowacje w segmencie przekąsek na berlińskich targach Fruit Logistica

Nowe przekąski skłonią konsumentów do częstszego sięgania po warzywa

Ogórek na jeden kęs to „młodszy brat” przekąskowego pomidora, natomiast Snack Lettuce© to sałata, której oddzielone listki idealnie sprawdzają się w roli jadalnych łyżeczek odpowiednich do przystawek serwowanych zarówno na ciepło jak i na zimno. Oto dwie innowacje prezentowane przez Rijk Zwaan w trakcie targów Frui Logistica, które odbywają się w dniach 6-8 luty 2019r. Dzięki naszej gamie warzyw przekąskowych, zachęcamy konsumentów do częstszego sięgania po zdrowe i pyszne jarzyny.

Zdowa przyszłość

Segment warzyw przekąskowych rozwija się na skalę światową i, co ważne, ludzie coraz częściej wybierają naturalną i zdrową alternatywę dla słonych przekąsek – warzywa w wersji mini. Firma Rijk Zwaan chętnie wspiera i jeszcze bardziej stymuluje takie zachowania konsumenckie, albowiem wpisują się one w ideę zrównoważonej i zdrowej przyszłości. Nowe odmiany warzyw-snaków są jednym z pomysłów na zachęcenie konsumentów do zwiększenia spożycia warzyw.

Jeden kęs

Ogórek na jeden kęs to jedna z naszych najnowszych innowacji. Mierzący od 5 do 6 cm i ważący od 8 do 15 gram ogórek  jest częścią linii produktów MyCubies, w której skład wchodzą zielone, zielono-miętowe oraz dwukolorowe ogórki przekąskowe. „Warzywo na jeden kęs to zdrowa i wygodna opcja kiedy poczujemy pierwsze oznaki głodu. Nasi partnerzy z łańcucha są nastawieni bardzo entuzjastycznie do pomysłu, zaś jeden z klientów z Ameryki Północnej już teraz złożył zamówienie”, komentuje Johan Vis, specjalista ds. marketingu w firmie Rijk Zwaan.

 

Snack Lettuce©

Kolejną innowacją jest Snack Lettuce©, która ubiegłej jesieni zdobyła nagrodę na targach Fruit Attraction w Madrycie. Jej sprężyste i trwałe listki mają słodki smak i fantastyczną chrupkość. Ich unikalny kształt czyni je idealnymi „jadalnymi łyżeczkami” zarówno do przekąsek na ciepło jak i na zimno, dzięki czemu ograniczmy generowanie odpadów. Ten sam typ chrupkiej sałaty pasuje znakomicie także jako wrap. Wrapy z sałaty cieszą się dużą popularnością na całym świecie ponieważ nie zawierają węglowodanów, zaś chrupiące listki są wystarczająco wytrzymałe by utrzymać każde nadzienie.

Więcej kolorów i kształtów

Kącik poświęcony przekąskom na stoisku Rijk Zwaan ma do zaoferowania dużo więcej , m.in. szeroki wybór różnokolorowych odmian pomidorów i papryk w formie przekąsek. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Hala 1.2, stanowicko D-04) na Fruit Logistica, które w tym roku koncentruje się na idei „Innowacji dla zrównoważonego rozwoju”. Jak zawsze, zachęcamy do złożenia wizyty (po uprzednim umówieniu się) w Rijk Zwaan Retail Center, które znajduje się w samym sercu Berlina, gdzie zwiedzający mają okazję przekonać się w jaki sposób nasze odmiany przekąskowe będą zachęcać konsumentów do zdrowszych wyborów spożywczych. Oto w jaki sposób Rijk Zwaan dzieli się zdrową przyszłością!.