19 - 03 - 2020

Koronawirus – Rijk Zwaan podejmuje odpowiednie środki oraz nie ustaje w dostarczaniu nasion

Świat stanął w obliczu poważnego kryzysu zdrowotnego spowodowanego wybuchem epidemii koronawirusa (COVID-19). Organizacje ochrony zdrowia oraz rządy państw na całym świecie wdrażają różnorodne środki mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Firma Rijk Zwaan rozumie powagę sytuacji i również podejmuje odpowiednie środki w tym zakresie.

Bezpieczeństwo pracowników i partnerów biznesowych

Co oczywiste, bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów biznesowych i współpracowników jest naszym najwyższym priorytetem. Z uwagą śledzimy zalecenia organizacji zdrowotnych oraz wytyczne rządów państw, a następnie wprowadzamy wszelkie stosowne wytyczne i postępujemy zgodnie z nimi.

Warzywa oraz nasiona warzyw niezbędne w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego

Nasiona warzyw stanowią zasadniczą część łańcucha pokarmowego i tworzą fundament zdrowej i zrównoważonej diety. Bez nich nie ma mowy o warzywach i zdrowym stylu życia. Jako firma nasienna, bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy świadomi roli jaką odgrywamy – zarówno jako branża jak również jako firma – w globalnym zaopatrzeniu w żywność.

 

W ubiegłym tygodniu Międzynarodowa Federacja Nasienna International Seed Federation opublikowała oświadczenie wyraźnie podkreślające ogromne znaczenie nieograniczonego międzynarodowego przepływu nasion mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego i wzywające rządy państw do uproszczenia wspomnianego przepływu w możliwie najwyższym stopniu.

 

Nasza uwaga skoncentrowana na zamówieniach

Każdego dnia nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom klientów Rijk Zwaan i dostarczyć nasiona zgodnie z zapotrzebowaniem. Nieustannie pracujemy nad znalezieniem rozwiązań dla zatorów, których, w tych trudnych do przewidzenia czasach, mogą doświadczać nasi klienci i partnerzy biznesowi. Możecie Państwo na nas polegać!

 

Prosimy abyście dbali o siebie nawzajem. Wspólnie damy radę!

Marco van Leeuwen, Ben Tax oraz Kees Reinink