Cubelli

Cubelli

Różnorodność kształtów, smaków oraz zastosowań zachęca zarówno konsumentów jak i specjalistów z branży gastronomicznej do coraz częstszego wykorzystywania warzyw w przygotowywaniu posiłków. Firma Rijk Zwaan stymuluje spożycie warzyw poprzez nieustanne tworzenie nowych, innowacyjnych produktów. Poprzez gamę Cubelli, Rijk Zwaan oferuje odmiany pomidorów wyróżniających się formą, smakiem i aromatem oraz łatwością przygotowania. Pomidory Cubelli inspirują producentów i klientów detalicznych do korzystania w sposób optymalny z wyjątkowych zalet które te odmiany oferują.

Cechy szczególne

Odmiany Cubelli mają unikalny kształt w typie blocky. Pozostają jędrne i nie odkształcają się nawet przy wysokich temperaturach, dlatego doskonale nadają się do faszerowania i przyrządzania nawet w piekarniku.

Bogaty i delikatnie ziołowy aromat odróżnia pomidory Cubelli od innych odmian. Ponadto, dzięki wyższej niż przeciętnie wartości Brix, Cubelli są znacznie lepiej oceniane w badaniach konsumenckich. Ich smak pozostaje niezmiennie wyśmienity w trakcie całego procesu dojrzewania. Cubelli są dostępne zarówno na grono jak i na pojedyncze owoce.

Cubelli inspirują

Firma Rijk Zwaan stworzyła markę Cubelli by pomóc producentom oraz sprzedawcom detalicznym wejść na rynek z produktem stanowiącym rozwiązanie wielu problemów z którymi się zmagają. Marka Cubelli wspiera także i inspiruje samodzielne aktywności konsumentów zachęcając ich do odkrywania wszystkich zalet pomidorów. Źródłem inspiracji mogą być zdjęcia przedstawiające ciekawe wykorzystanie Cubelli czy też przepisy, którymi dzielą się zawodowcy tj. szefowie kuchni lub blogerzy kulinarni.

Także przedsiębiorcy detaliczni mogą czerpać z inspiracji oferowanych przez markę Cubelli by wzmocnić i rozwijać swoją działalność.

Więcej informacji na temat pomidorów Cubelli