Powrót
Cutting an Internal Red tomato

Jakość i spójność

Warzywa to obfitość barw oraz różnorodność rozmiarów i kształtów. Jednocześnie rynek domaga się spójności i konsekwencji; zarówno producenci, detaliści jak i przedstawiciele przemysłu przetwórczego oczekują jednolitego produktu. Aby nie zawieść oczekiwań konsumentów, zmuszeni są utrzymać ciągłość i niezmienność sprzedaży.
Standardy i oczekiwania stale rosną również na rynkach państw o wschodzących gospodarkach, w których powiększająca się klasa średnia skłonna jest zapłacić więcej za dobrą jakość oraz niezawodność produktu.

Godny zaufania
Konsumenci dokonują decyzji w trakcie zakupów warzyw na podstawie ich wyglądu, dlatego tak ważna jest czytelna i atrakcyjna prezentacja produktu. Firmę Rijk Zwaan wyróżniają w tym względzie wysokie standardy oraz doskonała jakość. Dążymy do osiągnięcia maksymalnego plonu przy zastosowaniu naszych odmian, przy jednoczesnym minimalizowaniu rozbieżności w kolorze i kształcie produktów końcowych pozyskanych z nasion Rijk Zwaan. Oferujemy również produkty o wyjątkowych cechach, takie jak pomidory o intensywnej, czerwonej barwie skórki czy też melon, który zachowuje swój wyśmienity smak nawet po długim czasie przechowywania i transportu.

‘Wyśmienite melony, nawet zimą'

Historia Roba